Vdp. Jozef Trubíni – 25. výročie kňazskej vysviacky

20151018_114816Kňaz je láskou Ježišovho Srdca a každý kňaz nesie v sebe i osobitné požehnanie. Veď v každom kňazovi prichádza k nám sám Kristus.

Dňa 11.10.2015 slúžil sv. omše v našom farskom kostole sv. Vavrinca Diakona v Revúcej Vdp. Jozef Trubíni, ktorý si tento rok pripomína 25 rokov kňazskej služby. Práve v našom meste, v našej farnosti  v roku 1990 začínal Vdp Jozef Trubíni svoju kňazskú službu ako kaplán, pôsobil tu aj počas civilnej vojenskej služby až do roku 1993, kedy odišiel do farnosti Hrnčiarska Ves.

Z úprimného srdca Vám ďakujeme  za 25 rokov príkladnej kňazskej služby. Do ďalšieho života Vám prajeme a vyprosujeme predovšetkým hojnosť Božieho požehnania, aby Božie Slovo, ktoré rozsievate padalo na úrodnú pôdu a prinášalo tridsať, šesťdesiat, alebo stonásobnú úrodu a rovnako ochranu našej nebeskej Matky Panny Márie.

veriaci z farnosti Revúca a jej filiálok[Not a valid template]